BEZPŁATNE ZAJĘCIA JĘZYKOWE I KOMPUTEROWE w placówkach Gminnego Centrum Kultury w Gorzycach. Serdecznie zapraszamy. Uczestnicy projektu będą mieli możliwość podniesienia kompetencji w zakresie obsługi komputera, poruszania się w internecie oraz korzystania z komunikatorów, a także nauki języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym. Szkolenia są bezpłatne, firma prowadząca szkolenia zapewnia dostęp do komputerów z Internetem mobilnym, dodatkowo każdy uczestnik otrzyma podręczniki lub skrypty i certyfikaty potwierdzające zdobyte kompetencje. Więcej szczegółów na:www.gckg.gorzyce.pl oraz pod nr. tel. 697469581.